Пирин (Благоевград) победи трудно "Раковски" с 2:1. И трите гола паднаха в края на двубоя. Гостите поведоха в 71-ата минута след колективна грешка в отбраната. След една изчистена топка от футболист на Раковски пред наказателното поле на Пирин вратарят Бахтарлиев и капитанът Георги Георгиев се сблъскаха и Петър Атанасов от гостите успя да изпревари връхлитащия Румен Сандев и отбеляза на празна врата за 0:1.

Влезлият като резерва Мартин Тошев изравни резултата 5 минути преди края. Той получи удобен пас от Драги Коцев и, останал сам срещу вратаря Акалски, с точен удар по земята вкара за 1:1, съобщава Гонг.

В последната минута с невероятен удар от около 20 метра левият бранител Андрей Стоев изпрати топката в горния ляв ъгъл на вратата и донесе победата на своя отбор.

Съдията Павлин Тютюнджян в продължението на мача изгони с директен червен картон Тошев.