Кошмарът на ЦСКА от това лято Зимбру, недоволства заради червения картон в мача срещу ПАОК. Двубоят бе плейоф-реванш за влизане в групите на Лига Европа. Гърците победиха с 4:0 и въпреки загубата с 0:1 в първия мач влязоха в групите на турнира за сметка на Зимбру. ПАОК поведе с 1:0 в 11-ата минута след гол на Перейра. Жан-Мари Амани от Зимбру обаче си изкара два жълти картона и в 42-ата минута видя червения цвят. Още по време на двубоя молдовците бурно протестираха срещу картона, а днес продължават. "Нямаше никакъв червен картон, така предрешиха изхода на двубоя", пишат медиите в страната. След изгонването гърците довършиха Зимбру с още три гола за крайното 4:0. Разписаха се Атанасиадис в 45-ата минута, Мак в 79-ата и Мартенс в 84-ата. Зимбру отстрани ЦСКА във втория квалификационен кръг на турнира след две равенства 1:1 в София и 0:0 в Молдова, а след това се справи и с австрийския Грьодиг./БЛИЦ