Френският Сент Етиен се класира за групите на Лига Европа, след като записа драматичен успех с 4:3 след дузпи над Карабюкспор. „Зелените“ водеха с 1:0 след изтичането на редовното време, но бяха загубили с такъв резултат първата среща и това наложи изиграването на продължения, в които не падна нов гол и последваха дузпи.

Кевин Моне-Паке вкара единствения гол от игра в срещата в 13-ата минута. Три минути по-късно Градел пропусна да вкара второ попадение за френския тим. Сент Етиен доминираше в мача, но не успя да елиминира турците преди дузпите.

При изпълненията от бялата точки „зелените“ първи пропуснаха. След като двата тима вкараха първите си три дузпи, Клеман направи пропуск за французите. Вратарят Руфие обаче спаси ударите на Акгюн и Озек и класира тима си за груповата фаза.