Българският национал Станислав Манолев игра цял мач за Димано (Москва) при победата с 2:1 като гост на Омония в среща реванш от плейофите на Лига Европа. Така руският тим се класира за груповата фаза на турнира, след като първата среща беше завършила при резултат 2:2.

Динамо получи ранно предимство, когато Степанов прати топката във вратата на собствения си отбор след разбъркване в наказателното поле, настъпило след изпълнение на корнер, спечелен от Манолев.

В 20-ата минута гол на домакините беше отменен, но попадение във вратата на Динамо падна три минути след това. Нападателите на Омония надвиха Манолев по десния фланг на отбраната и стигнаха до гол във вратата на Роман Березовски.

Кристофър Самба класира руския тим за груповата фаза на Лига Европа с попадението си в третата минута на добавеното време. Той беше точен с глава, надскачайки вратаря Морейра след центриране към наказателното поле.