Българският национал Станислав Манолев влезе като резерва в последната минута за Динамо (Москва) при домакинството равенство 2:2 срещу кипърския Омония (Никозия) в първа среща помежду им от плейофите за влизане в групите на Лига Европа.

Гостите от oстрова на Афродита на два пъти повеждаха в резултата с попадения на грузинеца Уча Лобжанидзе (2) и Гаоусоу Фофана (59), но руският гранд успяваше да изравни чрез Кристофър Самба (33) след пас на Матийо Валбиена и Александър Бютнер (72), възползвал се от пас на Кевин Курани.

Динамо Москва игра с човек по-малко на терена от 62-ата минута, когато Александър Кокорин бе изгонен след втори жълт и съответно червен картон. Станислав Манолев смени Валбуена в последната 90-а минута.

Реваншът в Никозия е точно след седмица на 28 август от 19:00 часа българско време.