Втородивизионният австрийски Санкт Пьолтен приключи по красив начин изненадващия си поход в Европа. Тимът, който отстрани "Ботев" (Пд) в миналия кръг, отстъпи с 2:3 у дома в реванша с ПСВ Айндховен. И така с общ резултат 4:2 холандският гранд се класира за плейофната фаза на Лига Европа.

ПСВ поведе в 28-ата минута чрез Локадиа и сякаш сложи точка на спора. В 56-ата обаче Сеговия наниза поредния си гол в надпреварата и изравни, с което вдъхна надежда за чудо срещу именития противник. Но за само две минути гостите се развихриха и нанизаха още две попадения. Първо Мемфис Депай покачи на 2:1 в 68-ата, а в 70-ата Люк де Йонг вкара за 3:1. По-почетната загуба оформи Константин Кершбаумер секунди преди последния съдийски сигнал.