Българският нападател Исмаил Иса и молдовският шампион Шериф (Тираспол) изпуснаха да си тръгнат с добър резултат при гостуването си на Слован (Братислава) в мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Словашкият гранд записа домакински успех с 2:1. Иса игра 84 минути за гостите от Тираспол, когато беше заменен от Жуниньо Путигар. Българинът се отличи с два неточни удара за целия мач.

Игор Жофчак откри резултата за Слован в 42-ата минута с точно изпълнение на дузпа, отсъдена за фаул на Бланко. В 61-ата минута Рихард Ласиш фаулира Раду Гинсари в наказателното поле и получи червен картон. Ударът на Рикардиньо от отсъдената дузпа беше спасена от Душан Перниш.

В 74-ата минута Рикардиньо изравни след асистенция на Гинсари. Домакините обаче все пак стигнаха до победата пет минути преди края. Резервата Карол Месарош оползотвори асистенция на Марко Милинкович.