Треньорът на дублиращия отбор на „Левски“ Георги Тодоров в крайна сметка беше доволен от постигнатото равенство 1:1 с ЦСКА в мач от 2 кръг на шампионата за отбори до 21 години. Специалистът не беше удовлетворен от играта на „сините“ през първото полувреме и призна, че при аванс в резултата от ЦСКА са пропуснали две чисти положения.

„Хубаво е, че изравнихме. ЦСКА имаше две чисти положения при 1:0, които обаче не реализира. Не играхме добре през първото полувреме, което не трябва да се случва в такива мачове. Имахме проблеми в предни позиции, където ни липсваше агресия. Поговорих с Георги Иванов, коментирахме мача. Той отговаря за всичко в „Левски“ и повярвайте ми, не му е никак лесно“, сподели Тодоров.