ЦСКА не успя да нанесе втора загуба на "Левски" за последните два дни (2:0 в мач от "А" група).

"Червени" и "сини" завършиха при 1:1 при дублиращите отбори, след като си размениха по един гол в двете полувремена. Мачът на "Герена" се превърна във възможност за футболисти, които не играха във Вечното дерби от втория кръг на "А" група да се докажат в сблъсъка.

Първият гол в мача дойде в 20-ата минута, когато Петър Витанов получи топката между защитниците на "Левски" и с удар в долния ляв ъгъл преодоля Любенов. До края на полувремето бе горещо и пред двамата вратари, а в герой за ЦСКА се превърна Анатоли Господинов, които на няколко пъти спаси вратата си от гол.

В началото на втората част ЦСКА пропусна да удвои след удар на Аспарухов, но Любенов бе на мястото си и спаси. Цонев можеше да изравни за "Левски" в 56-ата минута, а малко след това Пол Александров се размина с втори гол във вратата на "сините".

Домакините стигнаха до равенството в 84-ата минута след пробив на Радослав Димитров по десния фланг, завършило с подаване към Никола Георгиев, който със силен удар изравни (1:1).

До края на полувремето "Левски" опита няколко опасни атаки, но не промени резултата.

ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1
 0:1 Петър Витанов (20), 1:1 Никола Георгиев (84)

7.jpg"Левски" 24. Александър Любенов, 19. Радослав Димитров, 17. Деян Иванов, 3. Любомир Илиев, 16. Галин Ташев, 15. Лъчезар Балтанов, 10. Радослав Цонев, 7. Владислав Мисяк (8. Мартин Сандов 52'), 4. Мики Орачев ( 6. Никола Георгиев 77'), 11. Божидар Краев, 9. Илия Димитров

cska.JPGЦСКА 1. Анатоли Господинов, 24. Васил Попов, 14. Тони Стоичков, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Сендриньо Мисиджан, 17. Марин Оршулич, 16. Петър Витанов, 8. Пол Александров, 9. Александър Аспарухов, 10. Радой Божилов, 11. Димитър Маймунков (23. Красимир Здравков 65')