Шведският Елфсборг отстрани в драма азерския Интер (Баку). Българска съдийска бригада беше назначена за мача. Станислав Тодоров беше главен рефер, а негови асистенти – Иво Колев и Мартин Венев. Четвърти съдия беше Николай Йорданов. Фатално за домакините се оказа изгонването на защитника Салуквадзе още в 4-ата минута. Гостите, които бяха загубили у дома преди седмица в първата среща с 0:1, успяха да изравнят общия резултат. Холмен секунди преди почивката вкара единственото попадение. При дузпите по-точни се оказаха гостите и ликуваха след 4:3.

Унгарският Дьор Ето би шведския Гьотеборг с 1:0 като гост. Андрич вкара единствения гол в 68-ата минута. Въпреки че гостите останаха с 10 души след изгонването на Рудолф (66) успяха да задържат крехката си преднина. Но в първата среща Гьотеборг беше спечелил с 3:0 и това се оказа достатъчно да продължат в третия кръг.