Нигерийският футболист с български паспорт Удоджи се превърна в герой за Динамо (Минск) в първи мач срещу финландския МИПА от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Беларуският гранд спечели с 3:0 и си осигури на 90% класирането за следващата фаза на турнира. Удоджи, известен в България като Митко Георгиев, беше сред най-добрите на терена. Именно той вкара първия гол в 25-ата минута, останалите попадения забиха Сташевич (61-дузпа) и Николич (86).

Удоджи е играл у нас за ЦСКА и Вихрен (Сандански). Роденият на 16 юли 1986 година футболист беше част от последния шампионски състав на Стойчо Младенов на “Армията” през 2008 година. След това игра в Астерас (Триполис), Астра (Плоещ), Брашов, и Атромитос.

В друг мач от днес в Лига Европа естонският Номме Калю победи полския Лех (Познан) с 1:0. Единственото попадения беше дело на японеца Хидетоши Вакуи в 81-та минута.