"Левски" завърши предсезонните контроли с победа с 2:1 над Хасково. Срещата се запомни с дебюта на испанеца Мигел Секейрос, който вкара първото попадение в срещата. Другият гол за "Левски" бе дело на Валери Домовчийски. Емил Ангелов пък вкара за новака в "А" група.

Преди мача "сините" представиха състава за сезона 2014/2015, а завърналия се Веселин Минев бе псуван и освиркван от феновете на "Георги Аспарухов".

Срещата започна отлично за "сините", които дръпнаха с 2:0 до 15-ата минута. В 10-ата Секейрос получи топката и с хубав диагонален удар прониза вратаря на новака в "А" група.

След 5 минути Валери Божинов бе в прегръдките на своите съотборници. Нападателят на "сините" надскочи защитата на Хасково при един корнер и с глава вкара за 2:0.

Валери Домовчийски се отличи с пропуск сам срещу Банков, а пред другата врата същото стори Емил Ангелов.

Играта се накъса през втората част, когато бяха извършени много смени. В защитата на "Левски" Пламен Димов тотално разочарова и сгреши при гола на Емил Ангелов. Героят на "сините" от похода в Лига Европа вкара в 50-ата минута, след като изпревари лесно бранителя и прониза Кунчев.

Стефан Велев пък се отчете с една греда, след като отправи мощен удар от около 30 метра и разтресе напречния стълб.

До края на мача нов гол не падна и "сините" спечелиха с 2:1.

"Левски" - Хасково 2:1
1:0 Мигел Секейрос (10), 2:0 Валери Божинов (15), 2:1 Емил Агелов (50)

Срещата по минути:
10- ГОЛ ЗА "ЛЕВСКИ"! Новото попълнение Секейрос бележи с диагонален удар за 1:0.
15 - ГОЛ ЗА "ЛЕВСКИ"! Валери Божинов се разписа с глава след центриране от корнер
16 - Домовчийски се откъсна сам срещу вратаря, но би в обхвата на Банков, който улови топката
18 - Далечен удар на Узунов, топката минава край вратата на Кунчев
27- Емил Ангелов пропусна след като бе оставен сам срещу вратаря на "Левски" Стефано Кунчев, който спаси удара

50- ГОЛ ЗА ХАСКОВО! Емил Ангелов изпревари Пламен Димов и вкара топката в мрежата на Кунчев!