Македонският Хоризонт (Турново) отпадн от Лига Европа. Тимът, в който се подвизават трима българи, загуби като гост от грузинския Чихура с 1:3 в мач реванш от първия квалификационен кръг на турнира. Първата среща в Македония беше завършила отново с успех на грузинците с 1:0.

В герой за домакините се превърна Георгий Габедава (7,67), който заби два гола във вратата на Димовски. Лека надежда за обрат се появи в състава на гостите малко преди почивката, когато Саша Пандовски изравни. Рехвиашвили реши всичко с попадението си в 87-ата минута за 3:1.

Иво Харизанов и и Радко Мутафчийски започнаха като титуляри за домакините. Харизанов беше сменен в 53-ата минута от Ковачев, а ексзащитникът на Чавдар (Етрополе) остана на терена до края на мача. Григор Долапчиев беше записан сред резервите и влезе в игра в 60-ата минута.