Българският съдия Николай Йорданов ръководи истинско голово шоу между арменския шампион Банантс и първенеца на Андора Санта Колома в реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Домакините от Банантс спечелиха с 3:2, но Санта Колома продължи напред с общ резултат 3:3 и повече отбелязани голове на чужд терен.

Николай Йорданов даде 6 жълти и един червен картон в срещата. Нранян от Банантс беше изгонен в 68-ата минута при резултат 3:1 за арменския тим, който в този момент се класираше напред. В даденото от българския съдия продължение гостите вкараха чрез Елой втори гол, който класира отбора напред. Лима откри резултата за Санта Колома в 20-ата минута, Ховсепян изравни в 29-ата минута.

Две минути след началото на второто полувреме Машумян направи резултата 2:1, а Хофсепян от дузпа направи 3:1 в 56-ата минута. С човек по-малко на терена обаче домакините не успяха да запазят аванса си от два гола и отпаднаха от турнира.