Черно море записа втора победа в контролните срещи преди сезона в "А" група. "Моряците" срещнаха втородивизионния Банско и надделяха с 4:0. Георги Божилов, Бакари, Кирил Котев и Живко Петков бяха автори на головете, а с две асистенции се отчете Димо Атанасов.

Първото попадение падна в последната минута на първите 45. Атанасов изпълни отлично ъглов удар и сложи топката на главата на Божилов, които я насочи неспасяемо в горния ляв ъгъл.

В началото на второто полувреме играчите на Сашо Станков вкараха два бързи гола и решиха изхода на срещата. Първо Димо Атанасов прати топката на главата на Бакари, който лесно реализира. След него това стори и Котев, който също с глава направи 3:0.

Последното попадение бе дело на Живко Петков, който се възползва от груба грешка в защитата на Банско.

Следете с БЛИЦ: "А" група - трансфери и подготовка