Локомотив (София) разби с 5:0 втородивизионния "Раковски" в контролна среща. Треньорът на "железничарите" Димитър Васев използва едва 16 играчи, тъй като двамата чужденци, които пристигнаха в отбора днес не бяха готови за игра, а отделно имаше и няколко играчи с травми.

Йохан Ласимант и Ахиджан, които ще бъдат тествани от специалиста, само въртяха обиколки край тъчлинията. Преценката на щаба е, че те не са готови в момента за игра и постепенно ще навлизат във форма.
Антонио Ливраменто, който е играл в България за Берое и Славия, все още не е пристигнал в лагера на Локо (Сф), но може да се брои за сигурно попълнение.

Петър Димитров откри резултата срещу "Раковски" през първото полувреме, а след почивката двама играчи се разписаха по два пъти. Най-напред завърналият се Владислав Романов проби по лявото крило и след отличен рейд отбеляза, а после направи двойно подаване с Том и отново наказа съперника. Последните две попадения за Локо (Сф) вкара Даниел Генов.

Следете с БЛИЦ: "А" група - трансфери и подготовка