Санта Колома спечели първата си победа в мач от Шампионската лига. Шампионът на Андора се наложи с 1:0 над арменския Банантс в първи мач от първия квалификационен кръг на турнира. Единственото попадение в мача беше реализирано от Марк Пуйол в петата минута. Андорският национал се разписа след подаване на Ибан Пара, който с глава отклони дълъг на вратаря Елой Касалс.

Естонският шампион Левадия се приближи до класиране във втори квалификационен кръг на Шампионската лига, след като спечели с 1:0 гостуването си на Ла Фиорита в Сан Марино. Резервата Хейко Там вкара единственото попадение в мача в третата минута на добавеното време. Владислав Иванов и Игор Суботин направиха куп пропуски за естонския тим, а Иля Антонов удари греда.