Берое спечели втората си контрола през това лято, след като се наложи с 3:2 над новака в „А“ група Хасково.

Аласан Н'Диае откри резултата в 10-ата минута, след като преди това Димо Бакалов удари греда. В 18-ата минута Хасково изравни. Емил Ангелов вкара дузпа, отсъдена за фаул на Н'Диае срещу Деян Лозев.

Две минути след това Берое възстанови аванса си. Емил Данчев отрази удар а Самир Аясс, но Крис Гади беше точен при добавката. Малко след почивката Венци Христов вкара трети гол за старозагорци

Шест минути преди края Джихат Кямил намали, след като проби в наказателното поле, преодоля вратаря Иван Караджов и прати топката в мрежата.

В следващата си контрола тимът на Петър Хубчев играе срещу Монтана на 2 юли в Тетевен.

Следете с БЛИЦ: Лятна подготовка 2014