МАЧЪТ ПО МИНУТИ:
4 - Нарушение в атака на Робен срещу Медел. Защитникът се държи за главата.
10 - Равностойна игра в първите минути на мача. Без положения пред нито една от двете врати.
12 - Защитата на Чили се справя след центриране на Робен от фаул отдясно.
13 - Варгас стреля с глава над вратата от неудобна позиция на първа греда.
15 - Защитник на Холандия чисти от малкия пеналт след пробив на Арангис отляво.
19 - Добра атака на Чили по лявото крило. Успореден пас към дъгата, но Санчес е хванат в крачка и при опита си да се върне се подхлъзна и падна.
22 - Отборът на Чили е по-активен в последните минути. Корнер сега за южноамериканците.
23 - Заучено изпълнение от корнера. Санчес пусна по земя към дузпата, от където обаче Фелипе Гутиерес шутира над вратата.
23 - Робен проби по дясното крило и опита удар с левия крак, но замисълът му бе разгадан и шутът париран.
25 - Пряк свободен удар за Холандия. Браво не е затруднен и лови топката след изпълнението на Снайдер.
32 - Подаване към Робен по дясното крило, което е по-дълго.
33 - Отлична възможност за Холандия. Янмаат проби отдясно, но пасът му към малкия пеналт не намери негов съотборник.
35 - ОПАСНО! Де Врай засече с глава топката на втора греда след центриране от фаул от дясно. Защитникът обаче закъсня и не успя да я насочи във вратата.
37 - Дузпа? Чили иска 11-метров наказателен удар след побутване на Дирк Каут срещу Санчес.
38 - На високия Блинд му е много трудно срещу Санчес, който за пореден път му счупи кръста и го принуди да го фаулира. Главният съдия засега не посяга към картоните.
40 - ОПАСНО! Сериозна възможност за Холандия. Робен проби през центъра към наказателното поле, чийто удар по земя премина в близост до лявата греда на Браво.
42 - Ленс овладя в центъра грешен пас на Исла, напредна и шутира неточно от около 25 метра.
44 - ОПАСНО! Ето, че и Чили пропусна чиста възможност за гол. Гутиерес бе оставен зад защитата след центриране от централната част на терена. Ударът му с глава като по чудо не вкара топката във вратата.
--------------------------------------------------------------
55 - След по една скоростна атака и за двата отбора в началото на полувремето играта се пренесе основно в средата на терена.
56 - Силен и неточен удар на Санчес от около 20 метра.
63 - Силесен повали Санчес в наказтаелното поле, но преди това игра с топката и за дузпа не може и дума да става.
65 - ОПАСНО! Санчес преодоля Ленс отляво и от малък ъгъл шутира. Силесен обаче боксира безпроблемно.
66 - ОПАСНО! Робен шутира между двама, Браво спася.
74 - Добра въмзожност пред Холандия от фаул. Снайдер центрира отдясно, но защитник в бяло изчисти в корнер.
74 - ОПАСНО! Удар на Каут с глава след центриране от корнер минава в страни от вратата.
76 - ОПАСНО! Браво се намесва без проблем след мощен шут на Мемфис Дебай. Корнер.
77 - topka.jpg ГОООООООООООЛ! Току-що влезлият Фер с глава откри резултата. Резервата, който замени Снайдер, засече центриране отдясно от фланга след изпълнение на корнер.
81 - СПОРЕН МОМЕНТ! Чили иска дузпа, след като Де Йонг игра с топката и тя срещна ръката на играч в оранжево, чиито ръце държаха съперник пред голлинията. Спорна ситуация.
88 - Натиск на Чили в последните няколко минути. Целият отбор на Холандия е пред собствената си врата.
90 - Медел сега стреля неточно с глава от малкия пеналт. Добър шанс пред Чили да изравни.
90+2 - topka.jpg ГОООООООООЛ! Депай прави 2:0, след като засече подаване на Робен отляво след контраатака.