Локомотив (Мездра) продължава похода си към “Б” група. “Железничарите” победиха като гост Трявна с класическото 3:0. С два гола за успеха на “железничарите” се отчете нападателят Иван Мишев, а едно попадение добави халфът Ивайло Цветанов. Въпреки убедителния резултат, тимът на Иван Редовски срещна сериозна съпротива от домакините от Трявна, които почти през целия мач се бранеха. Чак в 75-ата минута Иван Мишев откри резултата след страхотно изпълнение на пряк свободен удар. Пет минути по-късно отново Мишев бе изведен очи в очи с вратаря на домакините и технично вкара втория си гол в мача. Точка на спора сложи халфът Ивайло Цветанов с попадение в 82-ата минута.

В друг мач от кръга "Ботев" Луковит спечели областното дерби с 1:0 като гост срещу Партизан (Червен бряг). След успеха тимът от Луковит продължава да е начело в Северозападната "В" група с 62 точки, Локомотив Мездра и Локомотив Горна Оряховица имат по 61, но тимът от Мездра е с мач по-малко заради отложената среща с Етър.