Младият Джеймс Уилсън записа впечатляващ дебют за Манчестър Юнайтед. Той реализира два гола при домакинската победа с 3:1 над Хъл Сити. Временният мениджър на "червените дяволи"  Райън Гигс влезе в игра в последното домакинство на „червените дяволи” през този сезон във Висшата лига.

По този начин легендата на Юнайтед искаше да си вземе “Сбогом” с вярната публика на свещения за него “Олд Трафорд”. Това беше и последният мач за Неманя Видич на „Олд Трафорд”. Сърбинът направи емоционално сбогуване с феновете. През лятото той ще премине в Интер.

Уейн Рууни и Джони Еванс бяха оставени извън групата заради травми. В отсъствието на Рууни атаката на домакините беше водена от младока Джеймс Уилсън. Титуляр беше и друг играч от школата на клуба - Том Лаурънс.

Мачът започна кошмарно за Юнайтед. Още в 22-ата минута контузия получи Фил Джоунс и трябваше да напусне терена със сълзи на очи. На негово място влезе Видич.

Уилсън откри резултата 9 минути по-късно след пас на Фелайни. Отново младокът покачи на 2:0 по-късно с второто си попадение с червената фланелка след час игра и до голяма степен предреши изхода от срещата. Уилсън довкара избит от вратаря шут на Фелайни в мрежата и стана най-младият футболист на Юнайтед, който дебютира в първенството с 2 гола. Преди 13 години това направи холандецът Рууд ван Нилстелрой при успеха над Фулъм.

Секунди след гола на тийнейджъра обаче поредната досадна грешка в защитата на домакините, както и на вратаря Де Хея, позволи на Мат Фрайът да върне интригата – 2:1. В 86-ата минута резервата Робин ван Перси успокои трибуните, прострелвайки стража на гостите Елдин Якупович за 3:1. За холандеца това беше първо попадение от февруари насам. На Ван Перси асистира Гигс. В края на срещата ветеранът изпълни майсторски пряк свободен удар, но стражът на гостите изби с мъка коварния шут.

Манчестър Юнайтед - Хъл Сити 3:1
1:0 Джеймс Уилсън (31), 2:0 Джеймс Уилсън (61), 2:1 Мат Фрайът (63), 3:1 Робин ван Перси (86)

Манчестър Юнайтед: Де Хея, Джоунс (22 - Видич), Смолинг, Бютнер, Карик, Фелайни, Валенсия, Янузай, Лаурънс (70 - Гигс), Кагава, Уилсън (64 - Ван Перси)
Резерви: Мата, Йънг, Кийн, Амос

Хъл Сити: Якупович, Брус, Дейвис, Фигероа, Елмохамади (81 - Ливърмор), Куин, Корен, Мейлър, Росиниър (46 - Сагбо), Лонг (46 - Фрайът), Бойд
Резерви: Йелавич,Харпър, Файе