"Ботев" (Луковит) е новият лидер в Северозападната "В" група. Тимът победи като домакин Ком Берковица с 2:1 в мач от 25 кръг. След успеха "Ботев" събра 59 точки, Локомотив (Мездра) остана на второ място с 58, колкото има и третият Локомотив (Горна Оряховица). На четвърто място е Етър с 56 точки. Дербито между Локомотив (Мездра) и Етър обаче бе отложено заради проливен дъжд и след изиграването му отново ще настъпи промяната в класирането. В Луковит още в 5-ата минута домакините получиха дузпа, която обаче вратарят на гостите спаси. Антонио Гайдарски откри резултата в 17-ата минута, а шест по-късно Паликрушев удвои. Почетното попадение за гостите от Берковица реализира Цветелин Анжелов от пряк свободен удар.