Банско победи Спартак (Варна) с 4:0 в мач от 21 кръг на "Б" група на стадион "Свети Петър". Това е най-тежката загуба на “соколите” тази пролет и трета под ръководството на Атанас Атанасов.

Домакините откриха резултата в 5-ата минута. Атанас Чепилов получи пас от Калоян Стоянов и с нисък удар насочи топката в мрежата на Петър Денчев.

Банско уби интригата с два бързи гола между 48-ата и 51-вата минута. Първо Станислав Желязков в опит да изчисти топката, я ритна в гърба на Патев, тя отскочи към непокрития Сергей Георгиев и той вкара за 2:0.

Три минути по-късно Калоян Стоянов се разписа след пас на Чепилов. В 73-ата минута Сергей Георгиев подаде с глава към Любослав Войнов и той с глава реализира за 4:0.