Хасково победи Добруджа с 1:0 в мач от 21 кръг на “Б” група и е близо до класиране в “А” група. Двубоят беше директен сблъсък между конкурентите за второто място в класирането.

Единственото попадение вкара Недялко Хубенов в 47-ата минута. Влади Узунов стреля от пряк свободен удар от 30 метра, а вратарят на гостите Александър Конов изби топката в краката на Хубенов, който я заби неспасяемо в далечния ъгъл.

Добруджа можеше да открие резултата в 30-ата минута, когато съдията Георги Игнатов даде дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Иван Скерлев. Вратарят на Хасково Емил Данчев спаси удара на Симеон Симеонов от бялата точка. Това е трета спасена дузпа на Данчев през сезона. През второто полувреме Димитър Алексиев от Хасково удари греда.