„Ботев” (Враца) разби гостите от „Ботев” (Гълъбово) с 5:1 в мач от 19 кръг на „Б“ група.

Врачани откриха резултата още в 5-ата минута, когато Джуниет Али си вкара автогол след центриране на Руслан Куанг. В 13-ата минута Владислав Романов удари греда за домакините.

Гостите изравниха в 40-ата минута. Даниел Добриков използва неразчетено излизане на вратаря Веселин Цветковски. Даниел Васев възстанови аванса на „Ботев“ (Враца) в края на полувремето, когато с глава засече центриране на Романов.

В 59-ата минута Едуардо Дзита реализира третото попадение за домакините. В 72-ата минути Романов ознаменува силното си представяне с гол. В последната минута той асистира и за попадението на резервата Йордан Апостолов.