ЦСКА записа чиста победа с 3:0 (25:23, 25:15, 25:12) над Славия в мач от 20 кръг на волейболната Суперлига. С 11-ия си успех в шампионата „червените“ спряха серията си от три поредни загуби.

„Белите“ започнаха по-добре мача и поведоха с 6:3, което наказа Александър Попов да вземе таймаут. След това „червените“ обърнаха резултата в своя полза и поведоха с три точки, но Славия намали изоставането си и двубоят беше точка за точка. „Армейците“ все пак спечелиха частта.

Славистите стартираха по-добре и във втората част, но ЦСКА стигна до обрат за 12:10. След това „белите“ започнаха да грешата често и „армейците“ спечелиха гейма с десет точки аванс. „Червените“ държаха инициативата в третата част през цялото време и в крайна сметка триумфираха с 3:0.