ЦСКА Москва постигна изключително впечатляваща победа в поредния кръг от Топ 16 на Евролигата. Руснаците приеха играещия силно през сезона Макаби Тел Авив и спечелиха с разгромното 100-65. Руснаците играха много добре през целия мач и не оставиха шансове на объркания си съперник. ЦСКА продължава да дели първото място в група F с актив от 6 успеха и 1 поражение, докато Макаби са трети с баланс 5-2. След първата част ЦСКА водеше с 5 точки, а втората тръгна със серия от 13-3. До почивката Макаби намали изоставането си до 7, но след паузата ЦСКА нямаше спиране и с много силно нападение и здрава защита стигна до този впечатляващ разгром. Милош Теодосич бе най-резултатен за успеха с 22 точки, а направи и 8 асистенции. За гостите с 13 точки завърши Джо Ингълс, а с 12 е Софоклис Схорцанитис./БЛИЦ