Пирин (Гоце Делчев) загуби от Беласица с 1:2 в контролна среща, която се игра в Марикостиново. Отборът от Югозападната „В” група поведе с 2:0 още до почивката. Резултатът откри Шапкарев в 30-ата минута от дузпа, а до почивката Малечканов покачи на 2:0.

Марио Близнаков в 70-ата минута също от дузпа вкара гол за неврокопчани. И двата отбора си удариха и по една греда. За Беласица при 2:0 това стори Малечканов, а за неврокопчани Огнян Стефанов удари гредата от непосредствена близост. При едно разбъркване малко преди края на мача, съобщава "Е-79".

Главният съдия Страхил Шурков освен, че свири две дузпи вдигна и 3 червени картона. Мурат Ибраим и Зефир Катунчев получиха червени картони от Пирин (ГД), а Иван Танчев от Беласица също бе декориран в червено.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА