Излагацията на нашите отбори в Испания продължава. След като Локомотив (Пловдив) записа 7 загуби, в които допуска по 3, 4, 5, та дори и 6 гола в мрежата си, днес Любимец стигна дъното. Странната селекция на Войн Войнов инкасира цели 7 попадения и загуби с катастрофалното 0:7 от ЧФР Клуж.

Същинско чудо бе, че до 30-ата минута "дините" удържаха нулевото равенство срещу седмия в румънското първенство. В рамките на по-малко от 120 секунди обаче българите пуснаха два гола. Паул Стефан Батин откри резултата, а веднага след него бразилецът Лопеш удвои - 0:2.

След почивката Флорин Контастин Костя покачи на 3:0 за ЧФР Клуж в 56-ата минута, а след 3 минути четвъртото попадение във вратата на Радослав Рашков беше дело на Сергиу Дорин Негруц.

Грегори Таде вкара два гола в 63-ата и 79-ата минути, покачвайки резултата до 6:0 за румънците. Седмото попадение във вратата на Любимец падна в 92-ата минута, когато точен бе и Флорин Костя.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА