Черно море постигна втора победа в контролите, след като се наложи над втородивизионния грузински Сабуртало с 3:2.

Резултатът бе открит още в първата минута от Александър Александров. В 12-ата минута Иван Коконов покачи на 2:0 с глава, а в 50-ата Божилов удари греда. В 70-ата минута в игра се появиха всички юноши на Черно море. Грузинците стигнаха до изравняване след попадения в 86-ата и 87-ата минути. Победата за „моряците” донесе Бекир Расим с гол в 89-ата минута.

Съставът на Черно море срещу Сабуртало: Китанов, Станчев, Котев, Атанасов, Венков, Александров, Георгиев, Бакари, Коконов, Бергонси, Божилов (Дашев, Паланков, Мартин Костадинов, Слави Сталев, Петър Петров, Петко Цанков, Ал.Попов, Ал. Йовчев, Бекир Расим, Кристиян Пешков, Николай Минков, Атанас Петров, Валентин Йосков).

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА