"Ботев" (Враца) победи Локомотив (Сф) с 1:0 контролна среща, играна в Правец. Единственото попадение заби в 61-ата минута Даниел Бончев.

Старши треньорът на "железначарите" Стефан Генов бе дал почивка на доста от титулярите, но изпробва няколко юноши. Това бе последна проверка за тима му на българска земя преди заминаването им на лагер в Турция във вторник.

До момента “червено-черните” изиграха още три мача от началото на зимната подготовка. Те паднаха от ЦСКА с 1:2, завършиха наравно с Пирин (ГД) 0:0 и биха третодивизионния Вихрен (5:3) и Сливнишки герой (2:0). На турска земя столичани ще играят с ФК Минск (Беларус), на 10 февруари срещу казахтански отбор, на 12 февруари с Млада Болеслав (Чехия) и на 14 февруари с Бърно (Чехия).

Съставът на Локо (Сф): Митрев, Гаров, Дюлгеров, Хаджиев, Цанков, Том, Иванов, Д. Илиев, Писаров, Велковски, Генов (Галев, Кацарев, Маркиньос, Гогов, Славчев, Йочев).

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА