Любимец загуби от 12-ия в полската Екстракласа Корона (Киелце) с 1:2 в поредната си контрола в испанския курорт Марбея.

Българският тим откри резултата в 22-ата минута чрез младежкия национал Иван Вълчанов, но поляците обърнаха с голове на двама беларуси. В 45-ата минута Сергей Хижниченко изравни, а Сергей Пилипчук в 74-ата направи обрата пълен.

До момента Любимец завърши 1:1 с друг полски отбор - Завиша Бидгошч и отстъпиа с 1:2 на Оцелул (Румъния).

Съставът на Любимец: Радослав Рашков (66- Радослав Русев), Милен Кикарин (80- Валери Илиев), Петър Альошев (46- Георги Радев), Емил Грозев, Виктор Митев, Иван Вълчанов, Георги Вълчев (62- Васил Шопов), Никола Яначков (76- Неманя Иванов), Стефан Христов (58- Илиян Капитанов), Майкъл Тевия, Младен Стоев (70- Николай Дичев)

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА