Берое отстъпи с 1:0 на Черноморец в контролна среща, която се игра в Поморие. Единственото попадение в срещата реализира Лъчезар Балтанов в 26-ата минута от дузпа.

В първите минути играта бе равностойна, със скоростни атаки за Берое, но без завършващ удар. Постепнно играта се изравни и падна единсвеното попадение. В 25-ата минута при центриране на Фонсека топката срещна неволно ръката на Владимир Зафиров и съдията отсъди спорна дузпа. От бялата точка Лъчезар Балтанов прати топката в средата на вратата по земя за 1:0.

След почивката двата тима показаха атакуващ футбол, но гол така и не падна. В 88-ата минута Венцислав Христов бе повален в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа.

На 3 февруари възпитаниците на Петър Хубчев заминават на подготвителен лагер в турският курорт Алания, където ще изиграят три контролни срещи.

Черноморец – Берое 1:0

1:0 Лъчезар Балтанов (26 дузпа)

Черноморец: Стефано Кунчев, Яни Пехливанов, Фернандо Гомес – Чико, Александър Дамчевски, Славчо Шоколаров, Лъчезар Балтанов, Карлос Фонсека, Гофред, Нджого, Мателе
Старши треньор: Димитър Димитров

Берое: 12. Иван Караджов – 15. Георги Динков (62′ – 2. Илия Мунин), 6. Иво Иванов (60′ – 14. Игнат Дишлиев), 3. Владимир Зафиров (60′ – 5. Борислав Стойчев), 28. Веселин Пенев – 8. Самир Аясс, 92. Стефан Спировски – 91. Николай Чипев, 18. Атанас Зехиров (54′ – 10. Венцислав Христов), 9. Станислав Костов (60′ – 21. Елиаш) – 19. Мартин Райнов (60′ – 70. Георги Костадинов)
Старши треньор: Петър Хубчев

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА