Локомотив (София) и Вихрен спретнаха истинско голово шоу в контролна среща, която бе последна за "железничарите" в Сандански. Столичани биха с 5:3 на изкуственият терен на Градския стадион.

Мачът започна с гол за Вихрен от центъра. Още след изпълнението на началния удар домакините организираха атака и реализираха чрез Александър Русков. Локомотив изравни в 20-ата минута, когато Маркиньос центрира, а Даниел Генов с глава прати топката в мрежата. В 32-ата играчите на Стефан Генов вкараха втори гол чрез Ранджелович. Автогол на Емил Тренков в 45-ата направи резултата 3:1 в полза на столичани.

Четири минути след подновяването на играта Вихрен върна един гол чрез Костадин Николов и резултатът стана 3:2. В 51-ата от фаул Ромео Николов от третодивизионния тим изравни за 3:3.

Локомотив стигна до победата в последните 5 минути. В 85-ата Димитър Илиев оползотвори центриране на Алба за 4:3, а в последните секунди самият Алба се разписа за крайното 5:3.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКA