Локомотив (Пловдив) победи с 3:0 латвийския Юрмала във втората си контрола от лагера в Марбея. Головете за "смърфовете" бяха дело на Дани Кики и Мартин Камбуров, а Монталво си отбеляза автогол.

Играчите на Александър Станков бяха по-добри през целия двубой и логично стигнаха до класическия успех. През първата част падна само един гол и той бе дело на играча на Юрмала Монталво, който заби топката във собствената си врата след центриране на Здравко Лазаров.

Дани Кики отбеляза втория гол в 57-ата минута, а в 80-ата Камбуров се разписа от дузпа.

В предишния си мач в испанския курорт "смърфовете" направиха 1:1 с унгарския Видеотон.

Локо (Пд): Акалски, Марков (57-Тодоров), Ас. Георгиев (62-Тунчев), Трифонов, Коруджиев (62-В. Георгиев), Н'Дайе (46-Илиадис), Якимов (65-Белаид), Маламов (65-Камбуров), Кики, Лазаров (65-Гади), Йовчев (57-Фераресо)

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА