Созопол и Нефтохимик завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра на стадиона в курортния град. Бургазлии играха по-слабо преди почивката и доста по-силно през втората част, а в техните редици дебютираха две нови попълнения. Това са десният защитник Николай Костов и нападателят от школата на Черно море Деян Малчев, който остави добри впечатления.

Преди почивката Калоян Илиев откри за третия в Югоизточната "В" група. През второто полувреме предпоследните в "А" група заиграха по-добре и обърнаха. Най-напред новото попълнение Николай Костов намали в 56-ата минута, а в 70-ата капитанът Коста Янев вкара за 2:1.

Малко преди края снажният централен нападател на домакините Любомир Цеков с глава изравни за 2:2.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА