Черноморец записа победа в първата си контрола от зимната подготовка. "Акулите" се справиха с аматьорския Созопол с 4:1. Два гола за бургазлии вкара нападателят Александър Ангелов, който идва от испанските аматьорски дивизии, а по един добавиха Лъчезар Балтанов и Венелин Филипов.

Изходът от мача стана ясен в рамките на 5 минути през второто полувреме, като Ангелов на два пъти прати топката в мрежата, а веднъж точен беше капитанът Лъчезар Балтанов.

Домакините върнаха едно попадение чрез снажния си нападател Стефан Тошков, който е юноша именно на Черноморец. Накрая и Венелин Филипов се разписа за крайното 4:1.

В 30-ата минута на второто полувреме на терена се появи ветеранът Радостин Кишишев и именно с неговото влизане в средата на терена "акулите" започнаха да показват някакъв ред и идеи в организирането на атаките. Цял мач пази новото попълнение Младен Живкович.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА