Българският нападател Исмаил Иса се разписа във втори пореден мач в Лига Европа. 24-годишният играч даде преднина на Шериф (Тираспол) при гостуването на Анжи, завършило наравно 1:1.

Иса беше цял мач на терена за шампиона на Молдова и отнов успя да реализира, след като в предишната среща наказа и Тотнъм. На 7 ноември юношата на "Левски" се разписа на "Уайт Харт Лейн" при загубата с 1:2.

Тази вечер Иса вкара на Анжи отблизо в 52-ата минута след асистенция на Балима, давайки преднина на гостите - 0:1.

При радостта след гола българският нападател свали фланелката си и заслужено получи жълт картон.

Само 5 минути след това Анжи изравни чрез Александру Епуреану, който е бивш играч на Шериф и има три шампионски титли на Молдова с клуба от Тираспол.

До края не падна нов гол, въпреки че Иса и съотборниците му преследваха задължителен успех, за да запазят шансове за класиране. След равенството Шериф вече е аут от Лига Европа, като заема 3-ото място с 3 точки. Лидерът Тотнъм има 12, а по-късно тази вечер гостува на последния Трьомсьо.

Шериф завърши двубоя с Анжи в намален състав, тъй като в края за втори жълт картон беше изгонен Рикардиньо.

АНЖИ - ШЕРИФ 1:1
0:1 Исмаил Иса (52), 1:1 Александру Епуреану (58)