Локомотив (Мездра) сдаде първата позиция в Северозападната „В“ група, след като в последния кръг на есенния полусезон отстъпи с 0:1 на „Ботев“ (Луковит) като гост.

Единственото попадение в мача беше реализирано от нападателя Владислав Василев, който в 25-ата минута беше най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на гостите.

След почивката Локомотив беше по-активният тим, но не успя да реализира положенията си. Тимът от Мездра завърши с човек по-малко, след като Борис Борисов получи втори жълт картон за ... удар по флагчето.

От загубата на Локомотив (Мездра) се възползва Локомотив (Горна Оряховица), който ще зимува начело в класирането след успеха с 3:1 над Бдин в събота. „Ботев“ (Луковит) е трети.