Намиращият се във финансова криза Спартак (Варна) стигна до равенство 1:1 като гост на Витоша (Бистрица) в мач от 13 кръг на „Б“ група.

Домакините взеха ранен аванс, когато в 3-ата минута Четин Садула проби отляво и подаде на Христо Господинов, който не пропусна да прати топката във вратата на Николай Банков.

Спартак (Варна) заига по-силно през втората част и осем минути преди края стигна до изравнително попадение чрез Джихат Кямил. След това „соколите“ претендираха за дузпа заради игра с ръка на защитник на домакините.

Три минути преди края Виктор Митев от Спартак (Варна) нямаше, след като ударът му срещна гредата. Въпреки предварителните очаквания бившият премиер Бойко Борисов не попадна в групата за мача на Витоша (Бистрица).