Във втори пореден мач Пирин (Разлог) навакса изоставане от два гола в „Б“ група. В мач от 13 кръг тимът от Разлог направи домакинско 2:2, след като още в 20-ата минута имаше пасив от две попадения. В миналия кръг Пирин също навакса два гола в мача срещу Академик (Свищов).

Юношата на „Левски“ Иван Цачев откри резултата за Добруджа в 16-ата минута с удар от 20 метра. Четири минути по-късно Станимир Андонов се разписа с глава след центриране на Иванов и удвои аванса на гостите.

Пирин намали изоставането си в 52-ата минута. Димитър Димитров се разписа след центриране на Фикийн. Минута преди края Димитров донесе точката на домакините след подаване на Варсанов от корнер.

След края на мача играчите на Добруджа наобиколиха съдията Тихомир Алексов и реферът беше спасен от намесата на полицията. Претенции към рефера имаха треньорът на тима от Добрич Светослав Тодоров и изпълнителният директор на клуба Светослав Петров.