Фенербахче победи Партизан като гост 88-78 в мач от четвъртия кръг на Евролигата. Баскетболистите на Желко Обрадович бяха по-стабилни в края и продължават да са непобедени в група А на турнира. За сърбите това беше трето поражение, имат и една победа. В следващия кръг Фенербахче посреща Нантер, а Партизан гостува на ЦСКА Москва.

Партизан, воден от Душко Вуйошевич, беше по-добрият отбор до почивката, когато беше с 8 точки напред. След много силна трета част на „фенерите” обаче разликата бе изцяло заличена и те поведоха с 3 точки. Гостите увеличиха разликата и я запазиха до края, за да си тръгнат с победата.

Боян Богданович бе над всички за победителите с 26 точки, а 14 отбеляза Бо МакКейлъб. За Партизан Джофри Лаверн бе най-резултатен с 20 точки, като добави и 10 борби, а с 18 плюс 7 се отчете Тарънс Кинси.