Барселона победи ЦСКА Москва със 79-70 като домакин в баскетболната Евролига, след като изигра страхотна трета четвърт. Испанският тим се изравни с руснаците и френския Нантер в класирането, като и трите отбора са с по две победи и загуби. В следващия кръг ЦСКА Москва посреща Партизан, а Барселона гостува на Будивелник.

След равностойно първо полувреме ЦСКА имаше аванс от 5 точки, но мачът се реши след почивката. През третата част Барселона стопи малкото си изоставане и натрупа преднина с резултат 27-14 в частта. Домакините съумяха да запазят преднина до края на срещата и да я спечелят.

Хуан Карлос Наваро наниза 20 точки за победителите, а с 16 се включи Марселиньо Уертас. За ЦСКА Москва най-резултатен с 14 точки бе Владимир Мицов, а 11 вкара Джереми Парго.