Бетис постигна трудна победа с 1:0 при гостуването си на Витория (Гимараеш) от група "Н" на Лига Европа. Испанският тим измъкна победата едва в добавеното време на мача, но със спечелените три точки се изкачи на върха във временното класиране. В 94-ата минута Жоан Верду изведе резервата Чули в наказателното поле, той елиминира вратаря и прати топката в мрежата за 0:1.

В другия мач Риека и Лион завършиха наравно 1:1. Двата тима си размениха по един гол през първата част. Първо младият Аласан Плеа откри за гостите. След изпълнение на корнер Йоан Гуркюф продължи топката към Плеа, който с десния крак откри резултата. Радостта на "хлапетата" обаче бе кратка и седем минути по-късно домакините изравниха. Андрей Крамариц се разписа с много силен удар от дистанция.

Лидер в групата е Бетис с 8 точки, втори е Лион с 6, Витория Гимараеш е с 4, а последен е Риека само с 2 точки. На 28 ноември Лион приема Бетис, а Риека е домакин на Витория Гимараеш./БЛИЦ