Севиля пропусна да си гарантира класиране за 1/16-финалите в Лига Европа още днес. Испанците направиха равенство 1:1 срещу гостуващия Слован Либерец. Чехите обаче първи стигнаха до голова ситуация, след като в 6-ата минута Рабушич шутира силно, но ударът му премина точно до гредата. В 29-ата минута Диего Пероти откри резултата в полза на Севиля след великолепно изпълнен пряк свободен удар. В 52-ата минута Раул Русеску стреля опасно с глава и почти виждаше как топката влиза в мрежата, но стражът на гостите изби. Малко по-късно и Стефан Мбия можеше да вкара. В 71-ата минута след контраатака Слован изравни за 1:1. 22-годишният Давид Павелка бе оставен да пробяга почти целия терен, след което шутира и прати топката във вратата на домакините. В добавеното време Кала уцели напречната греда зад Хрошо.

В другия мач от групата Ещорил и Фрайбург не си вкараха голове и приключиха при 0:0.

След изиграване на четвъртите срещи Севиля е лидер с 8 точки, Слован Либерец е с 6, Фрайбург е на трето място с 3, а последен е Ещорил с 2 точки./БЛИЦ