Закъсалият финансово Спартак (Варна) записа домакинска загуба с 1:2 от Марек в мач от 12 кръг на „Б“ група. Тимът от Дупница стигна до успеха в добавеното време, въпреки че в последните 10 минути игра с човек по-малко.

Гостите откриха резултата в 33-ата минута, когато Димитър Георгиев се оказа най-съобразителен, след като топката се удари в стената след изпълнение на фаул от Еньо Кръстовчев.

„Соколите“ изравниха в 73-ата минута. Джихат Кямил беше точен след центриране на пробилия по дясното крило Янаки Смирнов. Седем минути по-късно Марек остана с човек по-малко, след като Николов получи директен червен картон. В 94-ата минута Николай Хаджиниколов донесе успеха на гостите с точно изпълнение на пряк свободен удар.