„Ботев“ (Враца) спечели първия си мач от близо един месец, след като в среща от 12 кръг се наложи с 1:0 над Хасково. Последният успех на врачани беше победата с 1:0 над Академик (Свищов) на 5 октомври.

Срещата на стадион „Христо Ботев“ беше наблюдавана от около 300 зрители, а на терена нямаше много голово опасности. Единственото попадение падна в 37-ата минута, когато Петър Альошев се разписа с глава след центриране на Илия Илиев.

В 81-ата минута Хасково остана с човек по-малко, след като Иван Скерлев получи втори жълт картон. В последната минута гол на Александър Киров от „Ботев“ (Враца) беше отменен заради засада.

След края на мача Юлий Шекеров получи директен червен картон. Футболистът на Хасково тръгна да се саморазправя със съдията Никола Атанасов, но беше озаптен от съотборниците си.