Българският национал Георги Миланов записа 69 минути и асистенция при успеха на ЦСКА (Москва) над Волга (Нижни Новгород) с 2:1 като гост. Попаденията за столичани бяха дело на Сейду Думбия и Зоран Тошич, а за домакините точен бе Шелтон.

Миланов започна като титуляр за ЦСКА и отново бе сложен като опорен халф. Българинът се понрави с изявите си, но контузията, която получи през изминалите дни не му позволи да остане на терена цял мач.

Резултатът бе откри от Шелтон в 30-ата минута. Нападателят се възползва от добър пас на Родич и прониза Акинфеев. Радостта на Волга обаче трая само три минути. Георги Миланов нахлу много добре в наказателното поле на домакините и пусна топката успоредно на вратата към Думбия, който сам на празна врата не сгреши.

Миланов бе заменен в 69-ата минута от Расмус Елм, а само 4 минути по-късно Зоран Тошич оформи крайния резултат.

С успеха ЦСКА (Москва) събра 27 точки и се намира на 4-а позиция във временното класиране. Волга пък има 17 точки и е на 9-а позиция.

Волга - ЦСКА (Москва) 1:2
1:0 Шелтон (30), 1:1 Думбия (34), 1:2 Тошич (73)