Манчестър Юнайтед се класира безпроблемно за 1/4-финалите в турнира за Купата на лигата в Англия. "Червените дяволи" удариха Норич с 3:0 на "Олд Трафорд" в своя шести пореден мач без загуба.

Мениджърът на домакините Дейвид Мойс пусна в игра предимно резерви, а една от тях - Хавиер Ернандес, се превърна в герой на вечерта. Мексиканецът вкара първите два гола, като първо в 20-ата минута реализира дузпа, дадена заради нарушение срещу младока Аднан Янузай. В 54-ата минута Алекс Бютнер центрира в пеналта, а Чичерито стреля в тялото на вратаря на Норич, но при добавката Марк Бън нямаше какво да стори – 2:0 за Юнайтед.

В 87-ата минута игралият този път като вътрешен халф Фил Джоунс да се разпише от воле за крайното 3:0. Тежка контузия в 65-ата минута получи Робърт Снодграс от гостите, който трябваше да бъде изнесен с носилка, след като се хвърли самопожертвователно да засича центриране в наказателното поле на домакините. Съдията продължи срещата с 11 минути заради инцидента.