Еспаньол и Малагазавършиха 0:0 в първи мач от 11-ия кръг на Примера дивисион. Срещата на “Корнея Ел Прат” не предложи кой знае колко интересни моменти на публиката и логично завърши при този резултат. Головите положения пред вратите се брояха на пръсти, а в малкото моменти, когато нападателите излизаха на стрелкови позиции, вратарите Касия и Кабайеро се намесваха навреме и спасяваха. В 37-ата минута Роке Санта Крус удари греда от близо, а секунди по-късно пък домакините можеха да вкарат, но шут на Джон Кордоба бе избит от голлинията. В 44-ата минута обаче и Елизеу нацели гредата на каталунците. Гостите продължават да са без победа извън “Ла Росаледа” вече в 12 официални мача.

Валядолид – Реал Сосиедад
Баланс: 72 мача, 22 победи за Валядолид, 21 равенства, 29 победи за Реал Сосиедад
Гранада – Атлетико (Мадрид) (F+)
Баланс: 38 мача, 9 победи за Гранада, 8 равенства, 21 победи за Атлетико (Мадрид)